Seiko Presage Automatic SSA443J1
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 32469
- Producent: Seiko

- Kod producenta: 4954628241108
- Dostępność: Brak, zapytaj o dostępność
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
2 999,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 2 999,00 zł
-
-

Presage
| Mechanizm: | Mechaniczny automatyczny |
| Kaliber mechanizmu: | 4R39 |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | Motylkowe |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 20 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Zakręcany dekiel: | Tak |
| Kolor bransolety: | Srebrny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 30 m |
| Szkło: | Szafirowe |
| Kolor tarczy: | Biały |
| Typ tarczy: | Open heart |
| Szerokość koperty: | 42 mm |
| Grubość koperty: | 13 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
