Certina C001.647.44.047.00
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 31138
- Producent: Certina

- Kod producenta: 7612307144924
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
- Cena katalogowa: 4 790,00 zł
- Rabat: -1 437,00 zł (30 %)
- 3 353,00 zł
-
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 3 353,00 zł
-
-

| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Tytan |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Tytan |
| Zapięcie: | Motylkowe |
| Maksymalny obwód: | 20 cm |
| Kolor koperty: | Szary |
| Szerokość paska/bransolety: | 22 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor bransolety: | Szary |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 200 m |
| Funkcje: | Chrongraph, Datownik |
| Szkło: | Szafirowe |
| Kolor tarczy: | Niebieski |
| Szerokość koperty: | 44 mm |
| Grubość koperty: | 13 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Szwajcarskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
