Casio G-Shock Octagon GM-2100-1AER
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 33091
- Producent: Casio

- Kod producenta: 4549526307034
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni: 999,00 zł
899,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 899,00 zł
-
-

Casio G-Shock Octagon GM-2100-1AER
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Tworzywo sztuczne |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Maksymalny obwód: | 21 cm |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Kolor paska: | Czarny |
| Płeć: | Damski, Męski, Młodzieżowy |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 200 m |
| Funkcje: | Alarm, Chrongraph, Czas światowy, Datownik, Multi datownik, Podświetlenie Indiglo, Shock Resistance, Timer |
| Szkło: | Mineralne |
| Szerokość koperty: | 45 mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowo-cyfrowe |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | + 3 lata(koszt20zł) |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

