Casio G-Shock Octagon Neon Carbon Core Guard GA-2100-1A2ER
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 33086
- Producent: Casio

- Kod producenta: 4549526319235
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni: 499,00 zł
449,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 449,00 zł
-
-

Casio G-Shock Octagon Neon Carbon Core Guard GA-2100-1A2ER
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Tworzywo sztuczne |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Maksymalny obwód: | 21 cm |
| Kolor koperty: | Czarny |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Czarny |
| Płeć: | Męski, Młodzieżowy |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 200 m |
| Funkcje: |
Alarm, Datownik, Podświetlenie Double Led, Shock Resistance, Stoper 1/100 sec., Timer, Czas światowy |
| Szkło: | Mineralne |
| Szerokość koperty: | 45 mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Wskazanie czasu: | Cyfrowo-analogowe |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | 3 lata |

Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

