Timex Lgacy TW2Y20200
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34618
- Producent: Timex

- Kod producenta: 194366451870
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
739,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 739,00 zł
-
-

Timex Legacy 36mm Stainless Steel TW2Y20200
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Kaliber mechanizmu: | Japan |
| Koperta: | Metal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | Zatrzask |
| Kolor koperty: | Złoty/srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 18 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Zakręcany dekiel: | Nie |
| Zakręcana koronka: | Nie |
| Kolor bransolety: | Złoty/srebrny |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 50 m |
| Funkcje: | Brak |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Niebieski |
| Szerokość koperty: | 36 mm |
| Grubość koperty: | 10 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Amerykańskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

