Timex Transcend TW2W87300
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34621
- Producent: Timex

- Kod producenta: 194366369915
- Dostępność: Brak, zapytaj o dostępność
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
479,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 479,00 zł
-
-

Timex Transcend TW2W87300
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Kaliber mechanizmu: | Japan |
| Koperta: | Metal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta mesh |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | G-Link |
| Kolor koperty: | Złoty |
| Szerokość paska/bransolety: | 14 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Zakręcany dekiel: | Nie |
| Zakręcana koronka: | Nie |
| Kolor bransolety: | Złoty |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 30 m |
| Funkcje: | Brak |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Zielony |
| Szerokość koperty: | 31 mm |
| Grubość koperty: | 7 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Amerykańskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

