Seiko Digital Chrono SMGG21P1
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34729
- Producent: Seiko

- Kod producenta: 4954628257253
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
- Cena katalogowa: 2 500,00 zł
- Rabat: -500,00 zł (20 %)
- 2 000,00 zł
-
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 2 000,00 zł
-
-

Seiko Digital Chrono SMGG21P1
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | Na zatrzask |
| Maksymalny obwód: | 20 cm |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 21 mm |
| Kształt koperty: | Oktagon |
| Zakręcany dekiel: | Tak |
| Kolor bransolety: | Srebrny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Funkcje: | Chrongraph, Datownik, Stoper, Alarm |
| Szkło: | Hardlex |
| Kolor tarczy: | Pozytyw |
| Szerokość koperty: | 37 mm |
| Grubość koperty: | 11 mm |
| Wskazanie czasu: | Cyfrowe |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | 3 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
