Seiko Presage Automatic SRPE19J1
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34706
- Producent: Seiko

- Kod producenta: 4954628234568
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
1 900,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 1 900,00 zł
-
-

Seiko Presage Automatic SRPE19J1
| Mechanizm: | Mechaniczny automatyczny |
| Kaliber mechanizmu: | 4R35 |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoletka |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | Motylkowe |
| Kolor koperty: | Stalowy |
| Szerokość paska/bransolety: | 20 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Zakręcany dekiel: | Tak |
| Kolor bransoletki: | Srebrny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 50 m |
| Funkcje: | Datownik |
| Szkło: | hardlex - mineralne utwardzane |
| Kolor tarczy: | Błękitny |
| Szerokość koperty: | 40,5 mm |
| Grubość koperty: | 11,8 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
