Citizen Sea of Silence Radio Controlled Limited Edition CB5874-81L
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34294
- Producent: Citizen
- Kod producenta: 4974374344830
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
- Cena katalogowa: 2 190,00 zł
- Rabat: -219,00 zł (10 %)
- 1 971,00 zł
-
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 1 971,00 zł
-
-

Citizen Sea of Silence Radio Controlled Limited Edition CB5874-81L
| Mechanizm: | Kwarcowy, Eco-Drive, Radio Controlled |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | Motylek |
| Maksymalny obwód: | 22 cm |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 22 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor bransolety: | Srebrny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Sportowe |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Funkcje: | Strefy czasowe, Alarm, Stoper, Datownik, Radio Controlled, Solar |
| Szkło: | Szafirowe |
| Kolor tarczy: | Niebieski |
| Szerokość koperty: | 43 mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowy |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
