Certina DS-8 Moonphase Lady C045.223.22.111.00
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34665
- Producent: Certina

- Kod producenta: 7612307156958
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
2 430,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 2 430,00 zł
-
-

Certina DS-8 Moonphase Lady C045.223.22.111.00
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Kaliber mechanizmu: | F05.412 |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Bransoleta |
| Bransoleta: | Stal |
| Zapięcie: | Motylkowe |
| Kolor koperty: | Srebrny, złoty |
| Szerokość paska/bransolety: | 16 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Zakręcany dekiel: | Nie |
| Zakręcana koronka: | Nie |
| Kolor bransolety: | srebrny, złoty |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 100 m |
| Funkcje: | Datownik, fazy księżyca |
| Szkło: | Szafirowe |
| Kolor tarczy: | Perłowa |
| Szerokość koperty: | 32 mm |
| Grubość koperty: | 8,65 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Szwajcarskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
