Certina C024.407.18.081.00
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 32169
- Producent: Certina

- Kod producenta: 32169
- Dostępność: Brak, zapytaj o dostępność
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
4 190,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 4 190,00 zł
-
-

| Mechanizm: | Mechaniczny automatyczny Powermatic 80 |
| Kaliber mechanizmu: | ETA 80.611 |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Materiałowy typu NATO |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość paska/bransolety: | 20 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Czarny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 200 m |
| Funkcje: | System DS, podwójne zabezpieczenie koronki przeciw wilgoci, Datownik, Indeksy pokryte warstwą Super-LumiNova, Nivachron - antymagnetyczna sprężyna balansu |
| Szkło: | Szafirowe |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szerokość koperty: | 40 mm |
| Grubość koperty: | 13 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Szwajcarskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek
