Casio LQ-24B-2BEF
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34051
- Producent: Casio

- Kod producenta: 4549526379130
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
-
Najniższa cena z ostatnich 30dni:
139,00 zł -
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 139,00 zł
-
-

| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Tworzywo sztuczne |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Maksymalny obwód: | 20 cm |
| Kolor koperty: | Niebieski |
| Szerokość paska/bransolety: | 14 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | Niebieski |
| Płeć: | Damski |
| Styl: | Sportowy |
| Wodoszczelność: | 30 m |
| Szkło: | Akrylowe |
| Kolor tarczy: | Niebieski |
| Szerokość koperty: | 32 mm |
| Grubość koperty: | 10 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Japońskie |
| Gwarancja: | 3 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

