Armani Exchange Chronograph AX2098
- Dodaj recenzję:
- Kod produktu: 34227
- Producent: Armani Exchange

- Kod producenta: 4051432723254
- Dostępność: W magazynie, wysyłka 24 godz.
Negocjuj cenę!
- Cena katalogowa: 980,00 zł
- Rabat: -245,00 zł (25 %)
- 735,00 zł
-
Darmowa wysyłka!
*Inpost przy zakupie powyżej 200 zł.
*GLS przy zakupie powyżej 300 zł
- 735,00 zł
-
-

Armani Exchange Chronograph AX2098
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal |
| Rodzaj mocowania: | Pasek |
| Pasek: | Skóra naturalna |
| Zapięcie: | Sprzączka |
| Maksymalny obwód: | 21 cm |
| Kolor koperty: | Czarny |
| Szerokość paska/bransolety: | 20 mm |
| Kształt koperty: | Okrągła |
| Kolor paska: | czarny |
| Płeć: | Męski |
| Styl: | Klasyczny |
| Wodoszczelność: | 50 m |
| Szkło: | Mineralne |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szerokość koperty: | 44 mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Wskazanie czasu: | Analogowe |
| Pochodzenie: | Amerykańskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
Skracanie bransolet do zakupionych zegarków - Gratis!
Wykonujemy również grawerowanie na zegarkach i biżuterii, powyżej 950 zł. - Gratis!
* Grawer wykonywany jest po odnotowaniu wpłaty za zamówiony zegarek

